Met spelletjes kan je geld verdienen. Er zijn 2 soorten spelletjes :

  1. Spelletjes van spelletjessites (spele.nl)
  2. Spelletjes waarbij je bv. een woord moet raden

Bij de eerste soort spelletjes zet je gewoon de score dat je had in het forum.

enkel dan krijg je geld!

 

Maak je een printscreen van je score, dan verdien je meer!

verdien je minimaal 2$ en maximaal 4$



Zonder printscreen: 

verdien je minimaal 1$ en maximaal 3$

 

De uitleg hoe je een printscreen in het forum zet, vind je bij info in het forum.


 

Bij het tweede soort spelletjes schrijf je de oplossing in het forum.

1ste soort, 20 spelletjes, klik op de link  ernaast en zeg je score:

 

Flirten op school: http://spele.nl/flirten-op-school-spel/

 

Touwtje springen 2: http://spele.nl/touwtje-springen-2-spel/

 

Ontwijk de balletjes: http://spele.nl/ontwijk-de-balletjes-spel/

 

Pacman highscores: http://spele.nl/pacman-highscores-spel/

World Cup Penalty: http://spele.nl/world-cup-penalty-spel/

Stiekem Kussen: http://spele.nl/stiekem-kussen-spel/

Bubbel Game 3:  http://spele.nl/bubbel-game-3-spel/

Flashblox Tetris: http://spele.nl/flashblox-tetris-spel/

Bediening 2: http://spele.nl/bediening-2-spel/

Jess Springen: http://spele.nl/jess-springen-spel/

Fall Down: http://spele.nl/fall-down-spel/

Pinguin slaan 10: http://spele.nl/pinguin-slaan-10-spel/

Goudzoeker 1: http://spele.nl/goudzoeker-1-spel/

Snake Classic 2: http://spele.nl/snake-classic-2-spel/

Pucca pursuit: http://spele.nl/pucca-pursuit-spel/

 

Baby verzorgen: http://spele.nl/baby-verzorgen-spel/

 

Toren verdedigen 2: http://spele.nl/toren-verdedigen-2-spel/

 

Zwaarden en sandalen 2: http://spele.nl/zwaarden-en-sandalen-2-spel/

 

Kasteel verdedigen 10: http://spele.nl/kasteel-verdedigen-10-spel/

 

Gate defense: http://spele.nl/gate-defense-spel/

 

2de soort spelletjes.

Met deze soort spelletjes verdien je meer dan met de eerste soort spelletjes. Je mag altijd vragen stellen in het forum.

 

 

Schrijf het woord omgekeerd, bv. slak = kals.

Je krijgt 2$ per goed antwoord.


1) Droombaby


2) Regenboog

 

3) Herfstvakantie

 

4) Boomhut

 

5) Sprookjesverhaal

 

 

Raad de meisjesnaam

Je krijgt 3$ per goed antwoord.


1) M.r.k.

 

2)  L.u.a

 

3) I.s.

 

4) A.ic.a

 

5) C.r.a


Raad de jongensnaam

Je krijgt 3$ per goed antwoord.


1) R.b.n

 

2)  L.o

 

3)  K.b.

 

4) Jo..y

 

5)  .r.n

 

 

Wie is de zanger/zangeres van volgende liedje?

Je krijgt 2$ per goed antwoord

 

1) Ave Cesaria

2) Magic in the air

3) Am I wrong

4) Toxic

5) This time

 

Er zullen nog spelletjes afvallen en spelletjes bijkomen van de tweede soort.


 




Klik hier om naar het forum van deze site te gaan! Daar kan je ook lid worden!